Dyżury pracowników Instytutu Pracy Socjalnej w semestrze zimowym roku akademickiego 2014/2015

 Dzień Instytutowy - środa 10.00 - 13.00

Imię i nazwisko

Termin dyżuru

Kontakt

dr hab. Lydia Lehoczka, prof. UP

konsultacje indywidualne

pok. 210,tel.12 662 79 60

e-mail: llehoczka@ukf.sk

 

dr hab. Barbara Nowak, prof. UP

czwartek – I tydzień (od 1.10.)

10.00 – 11.00

czwartek – II tydzień (od 6.10.)

12.15 – 13.15

 

pok. 209, tel. 12 662 71 59

e-mail: basianowak@onet.eu

dr hab. Norbert G. Pikuła, prof. UP

czwartek

10.00 – 11.30

pok. 113, tel.12 662 79 51

e-mail: norbertpikula@gmail.com

dr hab. Ireneusz M. Świtała, dr h.c. prof. UP

czwartek

10.45 – 12.15

pok. 210, tel. 12 662 79 60

e-mail: ireneusz.switala@interia.pl

prof. zw. dr hab. Anna Żilova

konsultacje indywidualne

pok. 208,tel. 12 662 79 58

e-mail: Anna .Zilova@ku. sk

dr Marek Banach

wtorek – I tydzień (od 1.10.)

12.20 - 13.50

wtorek – II tydzień (od 6.10)

10.50 - 12.20

pok. 207, tel. 12 662 79 57

e-mail: banachprace@gmail.com

dr Krzysztof Chaczko

wtorek 14.00 – 15.30

pok. 210 tel.12 662 79 57

e-mail:chaczko@wp.pl

dr Katarzyna Jagielska

czwartek 10.00 - 11.30

pok. 208, tel. 12 662 79 58

e-mail: jagielska@up.krakow.pl

dr Magdalena Lubińska-Bogacka

wtorek 13.50 – 15.20

pok. 209, tel. 12 662 79 59

e-mail: lubinska.bogacka@gmail.com

dr Józefa Matejek

w semestrze zimowym urlop naukowy

pok. 207, tel. 12 662 79 57

e-mail: matejak.up@onet.pl

dr Anna Mirczak

czwartek 12. 15 - 13.45

pok. 208, tel 12 662 79 58

e-mail: anna.mirczak@gmail.com

dr Dominika Sozańska

czwartek 10.30 – 12.00

 

pok. 209, tel. 12 662 79 59

e-mail: dsozanska@gmail.com

dr Katarzyna M. Stanek

czwartek 10.00 – 11.30

pok. 209, tel. 12 662 79 59

e-mail: k.stanek1982@gmail.com

dr Gertruda Wieczorek

piątek 14.00-15.30

pok. 209, tel. 12 662 79 59

e-mail: gerdawieczorek@op.pl

dr Ewelina Zdebska

wtorek 12.20 – 13.50

pok. 207, tel. 12 662 79 57

e-mail: ewelina.zdebska@op.pl

mgr Katarzyna Białożyt

 

poniedziałek - I tydzień

13. 50 - 15.20

poniedziałek - II tydzień

12.20 - 13.50

pok. 208, tel. 12 662 79 58

e-mail: katarzynabialozyt@gmail.com

mgr Wojciech Glac

poniedziałek - I tydzień

10.45 - 12. 15

Czwartek - II tydzień

12.20 - 13.50

pok. 210, tel. 12 662 79 60

e-mail: woglac@gmail.pl

mgr Józefa Kucharska

 

urlop zdrowotny

pok. 208, tel. 12 662 79 58

e-mail: jozefa1.50@gmail.com

mgr Elżbieta Mirewska

poniedziałek - I tydzień

12.20 - 13.40

wtorek - II tydzień

17.00 - 18.30

pok. 210, tel. 12 662 79 60

e-mail: elzbieta.mir@op.pl

mgr Tomasz Eliasz Wardzała

 piątek 15.30 - 16.30

pok. 209, tel. 12 662 79 59

e-mail: wardzala@up.krakow.pl